Blog > Komentarze do wpisu
Football's coming home!

Po ostatnim meczu Warty wydawało się, że wszystko powoli, lecz nieuchronnie wraca na utarte wcześniej tory. Tradycyjna już przedmeczowa mowa o mobilizacji i nadziei na sukces, tradycyjne dyktowanie swoich warunków gry na boisku w Stróżach, tradycyjny dziecinny błąd w skutek którego tracimy gola do szatni i ... nikła, ale jakże tradycyjnie frustrująca porażka i powrót do Poznania z golem w tytce.

Tym razem będzie jednak inaczej. Na sobotni mecz Warty nie pójdziemy ze zwykłego przyzwyczajenia. Pójdziemy z przeświadczeniem, że Warta Poznań wraca na miejsce, w którym czuje się najlepiej - na Wildę. Odnawiany Garden Stadium to pewnie jeszcze nie stadion przy Bułgarskiej, ale coś nam mówi, że Zieloni nie wracają na stadionik przy DD12 tylko na chwilę.

Czy ta muzyczna dedykacja naładuje baterie i piłkarzy i kibiców? Nie mamy wątpliwości, że tak:

  

bgj 

sobota, 12 maja 2012, zielononam
Tagi: warta

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Jesper, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/05/12 09:30:32
no niestety stadion przy DD w takim stanie jak jest nie nadaje się żeby iść tam z dziećmi i nie chodzi mi o Dinusie czy inne balony tylko tzw. trybuny, tak więc ja wypadam.
-
Gość: Pan Tau, 95.108.85.*
2012/05/12 10:55:17
A ja, jako duże dziecko, zaryzykuję i wybiorę się na - jak to piszecie: 'garden stadium' (fajna nazwa, prawie jak z premier league;-) pomimo niebezpieczeństwa usłyszenia 'życzliwych' okrzyków wszechobecnych kibiców starszego pokolenia:-) Szkoda, że Bereś nie zagra, może wreszcie Ciarkowski dostanie szansę. I może Wichtowski wreszcie pokaże się na prawej obronie? I może Bartkowiak zagra od początku na środku obrony? Oby gra naszych 'kleiła' się tak jak tydzień temu!
-
Gość: wsx, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/05/12 14:44:29
Ja jednak wybiorę się z dzieckiem choć co do funkcjonalności tego obiektu to zgadzam się z Jesperem.Przed rozpoczęciem nowych rozgrywek aż prosi się dowieść myśle 30-40 wywrotek piachu by trybunę ziemną podwyższyć .To zwiększyło by komfort oglądania meczu a może też z 500 miejsc więcej by było.