Blog > Komentarze do wpisu
Weekendowa Bateryjka

Sobota i to meczowa sobota. Bateryjka - ma się rozumieć - musi być zatem konkretnie mobilizująca. No i jest:

Pamiętacie Rogera Moore'a jako 007? Naszym zdaniem - choć wielu ludzi, z którymi rozmawialiśmy wyraża chęć polemiki - był on najlepszym Jamesem Bondem. Nieco fircykowatym i z dystansem, takim na luzie i ze swadą.

W 1973 roku nakręcono 'Live And Let Die' - osadzoną m.in. w Nowym Orleanie kolejną - a pierwszą z Moorem w roli głównej część przygód brytyjskiego agenciny. Film czad. Bez dwóch zdań. Moore - klasa, tak samo jak szwarc charakter Yaphet Koto. Co prawda o Jane Seymour można powiedzieć, że po prostu była na ekranie, ale film ogólnie trzymał fason, podobnie jak tytułowa, skomponowana przez Paula Mc Cartneya piosenka. 

Jest w niej tajemniczość, niepokój i różnorodność. Po prostu kawał porządnej muzy.

McCartney śpiewa:

If you gotta job to do...

You got to do it well...

No, Panowie Zieloni: do robotyyyy:) Wy porządnie popracujecie między 16. i 18., a my porządnie trzymać będziemy za Was kciuki.

bgj

 

   

sobota, 14 kwietnia 2012, zielononam

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Pan Tau, 95.108.93.*
2012/04/14 22:56:48
Czyli juz wiadomo: jak zapodacie coś ze ścieżki z Bonda, to Warta wykula 3 punkty na boisku. Na przyszłą niedzielę proponuję Diamonds are forever:-)
-
2012/04/15 10:52:28
To teoria dośc odważna, ale może warta sprawdzenia. Nad utworami z Bonda pomyślimy. Nie jesteśmy jednak jeszcze pewni, co zaproponujemy w przyszły piątek, czy sobotę. Poza tym, następny mecz Warta gra już w środę...